Jūros apsuptyje: Jūros šventėje Klaipėdoje – gyvenimo šventė.

Jei Lietuva ir didžiuojasi kuo nors, tai savo nuostabia pakrante, o Klaipėdos jūros šventė tai kuo puikiausiai įamžina. Kasmet vietiniai gyventojai ir svečiai susirenka pasimėgauti muzika, maistu, kultūra ir, žinoma, jūra! Šių metų šventė buvo ypatinga, nes buvo minimas Lietuvos nepriklausomybės šimtmetis. Šių metų renginyje kiekvienas galėjo rasti kažką sau, todėl nekantraujame sužinoti, kokių staigmenų pateiks kitų metų festivalis.

Vienas populiariausių šių metų festivalio renginių buvo didžiulis paplūdimio vakarėlis, kuriame visą dieną grojo gyva muzika ir didžėjai. Taip pat buvo puikių maisto prekystalių, kuriuose prekiauta tradiciniais lietuviškais patiekalais, ir daugybė galimybių įsitraukti į vandens pramogas, pavyzdžiui, plaukimą baidarėmis, irklentėmis ir buriavimą.

Svarbiausias festivalio akcentas neabejotinai buvo įspūdingas fejerverkas, nušvietęs naktinį dangų. Griausmingi bumbsėjimai ir ryškios spalvos kėlė baimę, ir tai buvo tikrai stebuklingas vakaras, kurio niekas iš festivalio dalyvių niekada nepamirš.

Nors šių metų Klaipėdos Jūros šventė jau baigėsi, nekantraujame pamatyti, kas laukia kitų metų renginyje. Nuostabi Lietuvos pakrantė yra unikali ir graži vieta, o Klaipėdos jūros šventė – puikus būdas švęsti jos grožį. Iki susitikimo kitais metais!

Pačią šventę organizavo Lietuvos nacionalinis kultūros centras, ją parėmė daugybė rėmėjų. Ji pritraukė tūkstančius lankytojų iš visos šalies ir net iš tolimesnių kraštų, todėl tai buvo išties ypatingas renginys, kuris žmonių atmintyje išliks ilgus metus.

Klaipėdos Jūros šventė – tai galimybė tiek vietiniams gyventojams, tiek turistams įvertinti nuostabų Lietuvos pajūrį ir nuostabią kultūrą. Švęskite gyvenimą pajūryje ir prisijunkite prie mūsų kitų metų Klaipėdos Jūros šventėje!

europeade.lt

Learn More →