Klaipėdos festivalis: Lietuvos kultūros šventė

Klaipėdos festivalis – tai kasmet Klaipėdos mieste vykstanti Lietuvos kultūros šventė. Festivalyje skamba tradicinė lietuviška muzika, šokiai ir maistas, vyksta šiuolaikinių menininkų parodos ir pasirodymai. Jei norite daugiau sužinoti apie Lietuvos kultūrą arba tiesiog norite smagiai praleisti dieną su šeima, būtinai apsilankykite šių metų Klaipėdos festivalyje!

Festivalyje rasite daugybę tradicinių lietuviškų dirbinių, kuriais galėsite prekiauti, taip pat vietinių liaudiškos muzikos kapelų ir acapella chorų pasirodymų. Taip pat vyks įvairūs užsiėmimai vaikams, pavyzdžiui, piešimas ant veidų, lėlių spektakliai ir kt. Sporto mėgėjai galės dalyvauti populiarių lietuviškų sporto šakų, pavyzdžiui, kikbokso ir pasagų, turnyruose ir varžybose.

Naktį šventė persikels į aikštę, kur vyks gyvos muzikos pasirodymai ir kultūriniai šou. Kiekvieno vakaro pabaigoje virš uosto bus surengtas didingas fejerverkų šou!

Taigi jei šį savaitgalį būsite Klaipėdoje, būtinai prisijunkite prie Klaipėdos festivalio linksmybių ir švenčių. Tai tikrai bus puikus būdas švęsti Lietuvos kultūrą ir paveldą! Iki susitikimo!

europeade.lt

Learn More →