10 fantastiškų naujų technologijų, skirtų muzikos festivaliams

Muzikos festivaliai gyvuoja jau šimtmečius, o atsiradus naujoms technologijoms jie tampa vis geresni! Štai 10 fantastiškų naujų technologijų, kurios naudojamos muzikos festivaliuose visame pasaulyje.

  1. Virtualioji realybė: Virtualios realybės (VR) technologijos naudojamos tam, kad festivalių lankytojai galėtų patirti geriausius muzikos festivalių įspūdžius. Jie gali virtualiai apžiūrėti renginio vietą dar prieš atvykstant arba pasinerti į pasirodymą iš įvairių kampų iš bet kurios salės vietos.
  2. 3D žemėlapių technologija: 3D žemėlapių technologija naudojama kuriant stulbinančius muzikos festivalių vaizdus. 3D kartografija – tai projektavimo technika, kuria galima projektuoti vaizdus ant bet kokio paviršiaus, sukuriant nuostabius šviesos šou.
  3. Dėvimos technologijos: Muzikos festivaliai į savo dizainą įtraukia dėvimąsias technologijas, kad dalyviams būtų suteikta daugiau galimybių ir patogumo. Naudojant dėvimąsias priemones, pavyzdžiui, RFID apyrankes, galima patekti į festivalio teritoriją, atsiskaityti už prekes ir net užsisakyti maisto.
  4. Papildyta realybė: Papildytoji realybė (AR) naudojama siekiant suteikti festivalio lankytojams interaktyvią patirtį. Tai gali būti virtuali ekskursija po renginio vietą arba AR medžioklė, kurios metu dalyviai turi rasti paslėptus prizus ir užuominas.
  5. Socialinė žiniasklaida: Muzikos festivaliai dabar skatina savo svečius dalytis įspūdžiais socialinės žiniasklaidos platformose, pavyzdžiui, „Instagram”, „Snapchat” ir „Twitter”. Tai padeda skleisti žinią apie festivalį, todėl sulaukiama daugiau lankytojų ir žmonės gali virtualiai susipažinti su tuo, kas vyksta renginyje, iš tolo.
  6. Tiesioginė transliacija: Muzikos festivaliai dabar naudoja tiesioginės transliacijos technologijas, kad suteiktų savo gerbėjams galimybę stebėti pasirodymus iš bet kurios pasaulio vietos. Šias transliacijas jie taip pat gali naudoti siekdami pasiekti didesnę auditoriją ir padidinti renginio žinomumą.
  7. Išmaniųjų telefonų programėlės: Muzikos festivaliuose naudojamos išmaniųjų telefonų programėlės, kad dalyviai gautų informaciją apie renginį, įskaitant atnaujintą sudėtį ir žemėlapius realiuoju laiku. Naudodamiesi šiomis programėlėmis festivalio lankytojai taip pat gali gauti naujausią informaciją apie savo mėgstamas grupes ir užsisakyti maisto bei gėrimų iš savo telefonų.
  8. Dirbtinis intelektas: Muzikos festivaliuose dirbtinis intelektas naudojamas įvairiais tikslais, pavyzdžiui, prognozuojant minios judėjimą ir siūlant naujas dainas, kurias turėtų groti didžėjai. Dirbtinis intelektas taip pat gali būti naudojamas ankstesnių renginių duomenims analizuoti, kad būtų galima optimizuoti būsimus renginius.
  9. Autonominiai robotai: Kai kuriuose muzikos festivaliuose naudojami autonominiai robotai, kurie po renginio sutvarko aplinką ir prireikus kontroliuoja minią. Šie robotai gali padėti užtikrinti saugumą ir stebėti minią, o tai padeda užtikrinti festivalio saugumą.
  10. Daiktų internetas: Daiktų internetas (IoT) leidžia muzikos festivaliams tapti išmanesniais, labiau sujungtais ir veiksmingesniais. Daiktų interneto įrenginiai gali būti naudojami stebėti minią, sekti lankomumo duomenis, aptikti vagystes ir vandalizmą, taip pat suteikti dalyviams prieigą prie „Wi-Fi”.

Šios 10 fantastiškų naujųjų technologijų iš esmės keičia muzikos festivalių patirtį ir pakelia renginius į visiškai naują lygį! Atsižvelgiant į šią technologijų pažangą, nežinia, kaip atrodys muzikos festivalių ateitis.

europeade.lt

Learn More →